دکوراسیون با شیشه

منزل خود را با 10 ایده دکوراسیون با شیشه غنی سازی نمائید

دکوراسیون با شیشه برای بخش های مختلفی از منزل می تواند ایده بسیار خوبی باشد که در صورت استفاده صحیح درخشش و زیبایی ویژه ای می تواند به محیط ببخشد. از اتاق خواب تا آشپزخانه انواع اشکال شیشه از ظروف شیشه ای تا پنجره ها و نماهای شیشه ای به راحتی در هر فضایی جای می گیرند.

منزل خود را با 10 ایده دکوراسیون با شیشه غنی سازی نمائید

زمانی که در یک خانه شیشه ای زندگی می کنید به سمت هم سنگ پرتاب نکنید! این یک ضرب المثل است اما اگر واقعا در منزلی زندگی کنید که دکوراسیون آن با شیشه انجام شده باشد واقعا باید حواستان را جمع کنید. آیا این تجربه فوق العاده ای نخواهد بود؟

اشیاء گوناگونی برای ایجاد منظره ای شیشه ای وجود دارند که ما در ادامه برخی از آن ها را به عنوان نمونه هایی برای تزئین منزل آورده ایم.

پنجره های شیشه ایدرها و پنجره ها

این ها اشیائی هستند که وقتی در مورد دکوراسیون با شیشه صحبت می کنیم قبل از هر چیزی به ذهن خطور می کند. در حالی که پنجره های شیشه ای از دیرباز مورد استفاده بوده اند، درهای شیشه ای نیز در دکوراسیون با شیشه محبوبیت بسیاری یافته اند.

شیشه رنگی چیزی است که از زمان باستان در میان ما مورد علاقه بوده است. اثر هنری روی یک قطعه شیشه درخششی کامل برای تماشاست. در حالی که روشنایی شب را وارد اتاق می کند، اتاق تاریک را در غیاب روز با رنگ لبریز می کند.

آب نمای شیشه ای

یک آب نما داخل منزل چگونه به نظر می رسد؟ پنل های شیشه ذوب شده ای که با چارچوبی از چوب روی دیوار منزلتان جای گرفته است می تواند آبشاری مجازی روی دیوار خانه تان ایجاد کند. برای تکمیل این منظره فوق العاده آن را با چند گیاه خانگی تکمیل نمائید.

تزئین دیوار با اشیاء شیشه ای

گل ها یکی از زیباترین مخلوقات روی زمین هستند و حالا این گل های زیبا می توانند روی دیوار منزلتان شکوفه دهند. منظره ای از قطعات شیشه ای به شکل گل بر روی دیوار می تواند نگاه ها را به خود خیره کند.

گلدان های شیشه ای

خیلی از ما علاقه بسیاری به باغبانی داریم. منظره فوق العاده گیاهانی که از سقف آویزان شده اند می تواند بهترین چیزی باشد که صبح هنگام بیدار شدن از خواب چشمتان را برویش باز می کنید. برای اینکه این گیاهان را بهشتی تر سازید آن ها را داخل پارچ ها و گوی های شیشه ای قرار دهید. صحنه بی نظیری ایجاد خواهد شد.

البته که استفاده از گلدان های شیشه ای معمولی نیز برای دکوراسیون با شیشه می تواند منظره ای خلق کند که به اندازه کافی چشم نواز باشد.

پنل های شیشه ای برای دیوارهای آشپزخانه

باید به آشپزخانه خود ظاهری بهتر ببخشید. بعضی ها از کابینت هایی رنگارنگ استفاده می کنند اما بعضی دیگر ظاهری صیقلی و درخشان را ترجیح می دهند. دیوارهای آشپزخانه خود را با پنل های شیشه ای براق و درخشان بپوشانید.این پنل های شیشه ای که به آن ها بک اسپلش هم می گویند ظاهری صیقلی و درخشان به آشپزخانه شما خواهد بخشید.

میز شیشه ای

میز نهارخوری و میز قهوه خوری نیز به منظور دکوراسیون با شیشه می توانند بکار بیایند. شما می توانید از یک میز شیشه ای در ترکیب با چوب استفاده کنید. حتی اگر چوب واقعی نیز استفاده نکنید و صندلی های شما تنها روکش چوبی داشته باشند باز هم ترکیب شیشه و چوب زیبایی خود را خواهد داشت. میز عسلی مخصوص چای یا قهوه و یا میزهای غذاخوری زمانی که از ترکیب چوب و شیشه ساخته می شوند به منزل شما زینتی لوکس می بخشند.

چراغ های شیشه ای

شاید بگوئید که چراغ ها همیشه دارای حباب های شیشه ای هستند اما این که نور چراغ ها طوری با چراغ شما هماهنگ شود که ظاهر شیشه ای خود را نمایان کند چیزی است که برای دکوراسیون با شیشه مدنظر می باشد. شما می توانید از لوسترها، چراغ های دیواری یا چراغ های رومیزی برای چیدمان منزلتان استفاده نمائید. شمعدان های شیشه ای نیز می توانند گزینه دیگری باشند که استفاده از آن ها جلوه ای نوستالژیک به محیط می دهد.

سینک دستشویی شیشه ای

سینک دستشویی باید در عین زیبایی به راحتی قابل شستشو باشد. جایی که هر روز دست های خودتان را می شوئید و خستگی خود را بعد از کار روزانه از دست و صورت خود پاک می کنید. شما می توانید از شیشه ای با رنگی آرامش بخش استفاده نمائید تا خستگی از چشمانتان را نیز التیام ببخشد. انتخاب رنگ سبز یا فیروزه ای می تواند تصمیم خوبی باشد.

دکوراسیون میز با شیشه

دکوراسیون میز با ظروف شیشه ای ساده ترین کاری است که شما می توانید برای یک طرح دکوراسیون با شیشه مد نظر قرار دهید. بطری های شیشه ای نیز می توانند به گلدان های زیبایی تبدیل شوند. استفاده از شمعدان های شیشه ای نیز به میز شما جلوه ای تجملاتی خواهد داد.

دکوراسیون با شیشه روی کف اتاقکف شیشه ای

این یکی ایده ای جنون آمیز است. دکوراسیون با شیشه روی کف اتاق. اگرچه این موضوع در هتل ها و رستوران ها بسیار رایج است که کف را باشیشه بپوشانند و زینت دهند اما در منزل کمتر چنین ایده هایی پیاده می شوند.

منبع:

https://www.zingyhomes.com/latest-trends/glass-decoration-tips-ideas-decor-items/

https://www.homedit.com/decorating-with-glass-bottles-ideas-inspiration/

پاسخی بگذارید