دکوراسیون منزل با گل

دکوراسیون منزل با گل های تازه و زیبا به هفت روش فوق العاده

دکوراسیون منزل با گل های تازه و زیبا می تواند نشاط و طراوت را به خانه شما بیاورد. حتی گل های مصنوعی حسی از جریان زندگی را در ذهن ایجاد می کنند و انرژی خوبی به محل زندگی شما می بخشند. اما استفاده از گل و گلدانی که باهم تناسب داشته و در ترکیب با دیگر اشیاء پیرامونشان هارمونی خوبی پیدا کنند اهمیت زیادی دارد.

دکوراسیون منزل با گل های تازه و زیبا به هفت روش فوق العاده

شیوه ها و ابزارهای مختلف طراحی و تزئین دکوراسیون داخلی زمانی مد می شوند و زمانی دیگر از مد می افتند. اما تزئینی وجود دارد که هرگز از مد نمی افتد، آن روش تزئین ، دکوراسیون منزل با گل است. چه گل طبیعی و چه گل مصنوعی برای هر اتاقی می تواند مناسب باشد و طراحی داخلی شما را ارتقا دهد.

ترکیب گل مناسب با گلدان صحیح می تواند واقعا زیبایی شناسی داخلی شما را تقویت کند. ما هفت شیوه مختلف را برای دکوراسیون منزل با گل آورده ایم که می تواند جلوه ای مدرن و متین ، و یا تجملاتی و پر زرق و برق طبق سلیقه شما ایجاد کند.

قهرمان سالن ورودی

واقعا هیچ خوش آمد گویی بهتر از این نیست که  لحظه ورود به منزل با یک دسته گل از شما استقبال شود. به همین دلیل سالن ورودی بهترین محل برای نشان دادن چینشی زیباست و برای دکوراسیون منزل با گل های زیبا یکی از بهترین نقاط است. چیزی رنگارنگ و برجسته همیشه می تواند در بدو ورود شروع خوبی برای یک هم صحبتی باشد.

ترکیبی از رنگ های سبز و صورتی گل ادریس ، گل رز سرخ و افزودن گل کوکب به آن درون یک گلدان بلند ، روی میزی کنار راه پله می تواند زیبایی خاصی به ورودی منزل شما بدهد. استفاده از گلدانی با شکلی مجسمه مانند لبه هایی برای نمایشی زیبا ایجاد می کند و گلدانی با شکلی طبیعی به گل ها اجازه می دهد که خودشان را نشان دهند.

ردیف

روی یک میز نهارخوری مستطیلی بهترین جا برای ردیفی از گلدان های زیباست. یک میز گرد هم می تواند با یک گل در وسط میز تزئین شود. ایجاد یک خط مستقیم روی میز شبیه به مسیر حرکت مانکن ها در شوهای لباس و چیدن سه گلدان تیره رنگ فضایی حرفه ای به اتاق نهار خوری شما می دهد. دکوراسیون منزل با گل و گلدان هایی لوکس می تواند جلوه ای شکوهمند ایجاد کند.

داخل گلدان های تیره رنگ می توانید از شاخه های گل رز سفید استفاده کنید و یا از گل ادریس و نیلوفر استفاده کنید. استفاده از ارتفاع متفاوت در اندازه گلدان ها یا طول شاخه های گل ها می تواند از بوجود آمدن تصویری صاف و یکنواخت جلوگیری کند.

منبع:

https://www.luxdeco.com/blogs/styleguide/decorating-with-flowers-7-ways-to-make-your-space-bloom

پاسخی بگذارید