فنگ شویی نمادهای مذهبی در اتاق خواب

فنگ شویی نمادهای مذهبی در تزئین اتاق خواب

فنگ شویی نمادهای مذهبی در اتاق خواب برای جریان انرژی خوب است یا خیر؟ این سوالی است که سعی می کنیم در این یادداشت از مجله جام آفرین فاخر به آن بپردازیم. ارتباطی روحانی با خدا رابطه ای بسیار صمیمی است حتی صمیمانه تر از رابطه با هر شخص دیگری و لذا بسیاری از مردم علاقمند هستند که نمادی مذهبی از قبیل تابلوهایی با سوژه مذهبی یا مجسمه ها و ظروفی از اسامی متبرکه را در محل خوابشان داشته باشند تا قوت قلبی برایشان باشد.

فنگ شویی نمادهای مذهبی در دکوراسیون اتاق خواب

آیا این که در اتاق خوابتان نمادهای مذهبی داشته باشید فنگ شویی خوب است یا فنگ شویی بد؟ یک اتاق خواب فنگ شویی خوب جریانی هماهنگ از انرژی احساسی و مغذی را نوید می دهد. ترجیحا، اصول فنگ شویی هر وضعیتی را که منجر به داشتن حسی خوب در شما باشد تشویق می کند. اما عموما تلقی خوبی نسبت به فنگ شویی نمادهای مذهبی در اتاق خواب وجود ندارد.

پاسخ این سوال آسان نیست بخصوص که مشاوره فنگ شویی باید زمانی ارائه شود که مشاور در فضای مورد نظر قرار داشته باشد و درک روشنی از انرژی های موجود در اتاق داشته باشد.

بهترین فنگ شویی برای اتاق خواب

مشخصاتی وجود دارد که هر اتاق خوابی با فنگ شویی خوب، باید داشته باشد. اول اینکه روشنایی خوب کلیدی است، همانطوری که جریان هوای خوب ضروری است. سعی کنید از قرار دادن تخت خواب روبروی درب اتاق خودداری کنید، پرده ها را در وضعیت جمع شده نگهدارید و وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون و یا کامپیوتر را بیرون از اتاق خواب نگه دارید.

برای حفظ تعادل نیز در دو طرف تخت خواب از میز استفاده کنید و در بالای یک تشک راحت از تاج تخت بزرگ و سفت و سختی استفاده کنید. دقت کنید بالای تخت خوابتان زیر پنجره نباشد. و البته که تمام اشیائی که قرار است در اتاق خوابتان باشند باید با دقت انتخاب شوند حالا چه مذهبی و چه غیر مذهبی. تصاویر می توانند انرژی قدرتمندی با خود داشته باشند که خواب شما را مختل می کند. فنگ شویی نمادهای مذهبی در اتاق خواب وضعیتی پیچیده دارد و باید اشیاء مورد استفاده به دقت انتخاب شوند.

هر اثر هنری از تابلوهای نقاشی و نقش برجسته تا مجسمه و ظروف تزئینی چه مذهبی و چه غیر مذهبی باید به دقت انتخاب شوند. تصاویر انرژی قدرتمندی دارند که می توانند جریان انرژی اتاقتان را مختل کنند. هدف از فنگ شویی در طراحی اتاق خواب ایجاد محیطی است که اجازه می دهد تا فرد استراحت کند و آرامش پیدا کند و از لحاظ جنسی اتیام پیدا کند. فنگ شویی نمادهای مذهبی در صورتی که هر کدام از این جریان های انرژی را مختل کند می تواند فنگ شویی بد باشد. اما برعکس ممکن است استفاده از نمادهای مذهبی به ایجاد حس آرامش در شما کمک کند.

فنگ شویی اسامی متبرکهچه زمانی نمادهای مذهبی برای اتاق خواب مناسب خواهند بود؟

در فنگ شویی هیچ قانون سفت و سختی وجود ندارد و تنها اصولی برای راهنمایی وجود افراد دارند. معمولا استفاده از نمادهایی از قبیل صلیب و یا ستاره داوود در اتاق خواب بر اساس راهنمایی های فنگ شویی توصیه نمی شوند. این نمادها می توانند انرژی هایی از جنس دیگری ایجاد کنند که مناسب اتاق خواب نیستند. به عنوان مثال یک صلیب دارای انرژی روحانی فوق العاده ای است که می تواند با افراد مختلف به اشکال مختلفی ارتباط برقرار می کند.

توصیه فنگ شویی استفاده از این نمادها در بخش های دیگری از منزل، از جمله اتاق نماز یا فضای مدیتیشن می باشد، همچنین اتاق مطالعه یا اتاق پذیرایی نیز می تواند جای مناسبی به لحاظ فنگ شویی نمادهای مذهبی باشد. با این حال اگر یک نماد مذهبی (که برای مسلمان می تواند تابلویی از آیات قرآن و یا اشیائی تزئینی به شکل اسماء متبرکه باشد) برای شما آرامش ذهن به همراه می آورد، احتمالا نگهداشتن آن در اتاق خواب اشکالی نخواهد داشت.

منبع:

https://www.thespruce.com/religious-symbols-in-the-bedroom-1274590

پاسخی بگذارید